Nasza firma

Fiberglass Fabrics

Produkty budowlane dla najlepszych

Fiberglass Fabrics to spółka, która powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia oraz współczesnej technologii.

Zajmujemy się hurtową sprzedażą materiałów budowlanych oraz ich produkcją. Specjalizujemy się w tematyce ociepleń, a zwłaszcza siatek z włókien szklanych i profili budowlanych. Sprzedajemy nasze towary w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość i powtarzalność oferowanych towarów.

Nasze fachowe podejście do zagadnienia ociepleń i zaangażowanie pozwoliło w krótkim okresie zdobyć zaufanie wielu stałych klientów. Współpracujemy z wybranymi producentami z naszego kraju i z Unii Europejskiej, kładąc nacisk na jakość oferowanych materiałów. Składając u nas zamówienie masz gwarancję jakości i rzetelności jego wykonania.

Stawiamy na jakość

to część misji naszej firmy

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze uświadamiamy jak ważne w budownictwie jest dobieranie odpowiednich materiałów.

Materiał budowlane z włókien szklanych wysokiej jakości, to takie, które będą spełniać nawet najwyższe normy europejskie ale również przejdą bardzo rygorystyczne testy producenta. Wszystko po to, żeby bezawaryjnie mogły służyć przez długie lata. Produkty Fiberglass Fabrics są wytwarzane z najlepszych surowców i pod ścisłą kontrolą, zgodnie z europejskimi standardami i wymaganiami ETAG. Zakład produkcyjny posiada certyfikat zakładowej kontroli produkcji wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Zadzwoń do nas, doradzimy:

Infolinia +48 77 547 19 55